دکوراسیون مغازه

دکوراسیون مغازه نقش مهمی در کسب و کار و رضایت مشتریان دارد.

دکوراسیون مغازه اصلی ترین تاثیر را در انتخاب محصول توسط مشتری دارد. اگر دکوراسیون مغازه به طور مناسبی پرداخته شده باشد و با ایده های جدیدی مرتب شده باشد شما حتما در عرضه محصولات تان به مشتری موفق خواهید بود.

 

 

 

 

ف

 

دکوراسیون مغازه

دکوراسیون مغازه

فروشگاه مبل ونتی در بازارمبل یافت اباد

 

شرکت ما در مرحله به مرحله ساخت دکوراسیون مغازه شما در کنار شما خواهد بود و با انواع متریال های باکیفیت بالا دکور مغازه شما را برای دید مشتری ها و جذب آنها آماده خواهد کرد. قابلیت به کارگیری از انواع چوب و ام دی اف و یا انواع شیشه ها و فلزها و ترکیب اینها با یکدیگر از تخصص های شرکت ماست که دکوراسیون مغازه ای جذاب و جالب را برای شما طراحی می کنیم. همچنین در همه مراحل ایجاد دکوراسیون مغازه با شما مشورتهای لازم به عمل می آید تا سرانجام طرحی مورد قبول و سلیقه تان در دکور مغازه خلق شود.

دکوراسیون مغازه

دکوراسیون مغازه

اگر در دکوراسیون مغازه کاری کنید که مشتری موقع ورود به محیط کسب و کار تان حس خوبی داشته باشد شما بدون شک در فروش تان نیز موفق ظاهر خواهید شد و مشتری جذب محصولات شما خواهد شد.

دکوراسیون مغازه

دکوراسیون مغازه

برای اینکه طراحی دکوراسیون مغازه تان عالی از کار در بیاید نخست بایست موضوع کسب و کارتان را معین کنید و بعد مشتری های خودتان را مشخص کنید که بیشتر مشتری های شما مرد هستند یا زن یا از هر دو و یا مغازه شما حالتی عمومی دارد. با ارزیابی این طبقه بندی ها کار طراحی بر روی آنها متمرکز می شود و با توجه به آن طراحی می شود. بایست دید که مغازه ای که قرار است کار طراحی در آنجا انجام شود در کدام یک از منطقه های شهر واقع شده است. با توجه به این نکته ها می توان به هدف موفقی دست یافت و سرانجام طرحی زیبا و خاص برای مغازه شما خلق کرد.

طراحی ورودی ساختمان در مراکز تجاری و فروشگاهی

ورودی ساختمان نخستین محلی است که در یک ساختمان دیده می شود و بیشتر اوقات با طراحی نمای ساختمان به صورت یکپارچه طراحی می شود ولی در ساختمان ها و مراکز تجاری و فروشگاه ها برای اینکه به رهگذران و خریداران نشان داده شود که ساختمان یک مجموعه تجاری برای بازدید عموم است حتماً بایست برای ساختمان یک ورودی منحصر به فرد و جذاب تعریف شود تا عابران و مشتریان به سمت این مراکز کشیده شوند.

استفاده از فرم های برجسته و مشخص نسبت به معماری محل و همچنین به کار گیری پرسیکتیو در طراحی حجم ورودی ساختمان و طراحی احجام شکسته و خالی و پر، از مواردی است که می توان در طراحی معماری ورودی ساختمانها و مراکز تجاری به کار گرفت. فضای ورودی در مجتمع های تجاری شامل دو قسمت است: ورودی سواره رو که برای دسترسی به پارکینگ طراحی میشود و ورودی پیاده که برای وارد شدن به داخل ساختمان تجاری میباشد.

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی مراکز تجاری و فروشگاهی

در طراحی داخلی و دکوراسیون فروشگاهی، استفاده از طرحهای جذاب و همراه با خلاقیت در دکوراسیون داخلی ساختمان و حتی دکوراسیون مغازه ها و واحدهای تجاری می تواند به جذب مشتری و افزایش تمایل آنها به وارد شدن به مغازه ها کمک زیادی کند.

دکوراسیون داخلی هماهنگ با محیط و خلق فضاهایی در داخل ساختمان مجتمع که در آن بازدید کنندگان احساس آسودگی و آرامش نمایند از موارد دیگری ست که باید مورد توجه قرار گیرد. طراحی فضاهایی مانند لابی اصلی و مرکزی ، طراحی آب نماها و فضاهای سبز و محل استراحت رو باز در داخل مجموعه و طراحی و قرار دادن صندلی و نیمکت در فضاهای انتهایی که خارج از مسیر رفت و آمد خریداران و مشتریان باشد بسیار مناسب است تا افرادی که از خرید خسته شده اند بتوانند در این مکان ها مدت کوتاهی به استراحت بپردازند. همچنین باید در نزدیکی چنین فضاهایی، علاوه بر استراحت به منظور تجدید قوا و رفع گرسنگی، فست فود و رستوران و نیز کافی شاپ طراحی شود.

در طراحی دکوراسیون داخلی باید در نظرداشت تا کفپوش راهروها در برابر فرسودگی ناشی از رفت و آمد زیاد و استفاده از شوینده ها از مقاومت بالایی برخوردار باشد ضمن اینکه باید از نظر زیبایی شناختی و جلوه بصری مناسب چنین فضایی باشد.

نورپردازی مناسب در طراحی مراکز تجاری و فروشگاهی

در مباحث معماری ساختمان های جمعی و عمومی مسئله نورپردازی از بعد علمی در نظر گرفته می شود ، این علم اگر با خلاقیت و هنر ترکیب شود از مسائل اولیه معماری و طراحی نیز کارا تر عمل خواهد کرد.

با توجه به اینکه احجام و اجسام به صورت طبیعی، نوری از خود ندارند و طراح دکوراسیون داخلی و نورپرداز باید با طراحی نورهایی مناسب و در رنگهای متفاوت با توجه به دکوراسیون و نوع و رنگ جسم ، ماهیت اصلی آنها را جلوه گر نماید، استفاده از نورهای مستقیم ، مات و یا غیر مستقیم فراخور هر فضا و همچنین استفاده از نورها و ابزارهای نوین نورپردازی که در بیرون ساختمان مجتمع و روی نما تابیده می شوند نیز میتواندبا ایجاد جلوه ای زیبا و خاص در شب، به زیبایی فضا کمک کند.

لازم به یاد آوری است که نورپردازی ساختمان رشته ای تخصصی در علم معماری می باشد که برای هر ساختمان نوعی از نورپردازی را می طلبد. استفاده از نورپردازی های ترکیبی و نور غیر مستقیم به فضا کمک می کند تا اجسام و دکوراسیون مغازه و واحدهای تجاری جلوه زیباتری ایجاد نمایند. بهتر است درون راهروها و مغازه ها از رنگ های ساده استفاده شود تا واحدهای تجاری و دکوراسیون مغازه ها بتوانند راحت تر خود را نمایان کنند.